[contact-form-7 id="6" title="Contact form 1"]

تاثیر تولید محتوا بر روی مارکتینگ

محتوای صوتی، تصویری، ویدئویی و متنی اصلی ترین ارکان مورد نیاز برای دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود. به همین دلیل تولید محتوای جذاب و کاربردی می تواند به صورت بسیار چشمگیری کاربران را به سایت شما جذب کند. در مقابل از آن جا که مارکتینگ پزشکی تخصصی است، باید از کارشناسان بسیار حرفه ای و متخصص کمک بگیرند.

طراحی سایت پزشکی و میزیت های آن :
دیگر زمان آن فرا رسیده است که از روش های سنتی فروش فاصله بگیریم و در جایی باشیم که مشتریان ما هستند:

یعنی اینترنت! امروزه دیگر تنها چیزی که برای فروش آنلاین محصولات یا ارائه خدمات خود نیاز داریم طراحی کامل و حرفه ای سایت است. یک وب سایت میتواند مطمئن ترین و سریع ترین راه برای شناخته شدن برند شما و یا فروش محصولات به مشتریان باشد.امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر داشتن یک وب سایت یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که می تواند بر کسب و کار شما تاثیر بگذارد. بدون شک طراحی سایت اولین قدم شما برای ورود به دنیای دیجیتالی و اینترنتی میباشد.ما در طبیبان پلاس به خوبی اهمیت این موضوع را درک می کنیم و با تکیه بر مهارت و تجربه خود ساخت یک وب سایت زیبا و با کیفیت بالا را به برند شما تضمین میکنیم.

یکی از قدم های مهم برای دیجیتال مارکتینگ پزشکی، طراحی سایت است. یک سایت پزشکی باید بتواند تمامی نیازهای مشتریان را برطرف کند. در واقع سایت های پزشکی اهداف مختلفی را دنبال می کند و از این رو منوها و قابلیت های سایت های پزشکی بر این اساس تعیین می گردد. به همین دلیل طراحی سایت های پزشکی باید توسط افراد حرفه ای و باتجربه صورت گیرد تا دسترسی و کاربری ساده و آسانی داشته باشد.

انواع طراحی سایت در حوزه پزشکی :
امروزه طراحی سایت های پزشکی به دو صورت توسط طراحان وب طراحی میشود :۱- کدنویسی ۲- سیستم مدیریت محتوا یا همان ووردپرس

طراحی سایت کد نویسی : این نوع طراحی سایت معمولا قیمت بالاتری دارند و برای شروع پروژه اصلا پیشنهاد نمیشود از سایت کد نویسی استفاده نمایید سوالی که اکثر پزشکان از ما دارند هزینه سایت کد نویسی چقدر میباشد ؟ هزینه طراحی سایت کد نویسی اختصاصی در این بازار حداقل ۱۱۰ میلیون تومان میباشد

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا ووردپرس :

این نوع از طراحی سایت مناسب برای تمام پزشکان و حتی بیمارستان و کلینیک میباشد سیستم های مدیریت محتوا امروزه از مزیت های بالایی برخوردار میباشند از ویژگی های این نوع از سایت ها میتوانیم به قیمت پایین این نوع از سایت ها اشاره کنیم همچنین این نوع از سایت ها تم های بسیار زیادی داشته که با هر سلیقه ای سازگار میباشند اما سوالی که ممکن است برای شما پیش آید ، بهترین نوع سیستم مدیریت محتوا هایی که هستند کدام ها هستند ؟ درجواب شما عزیزان باید بگویم بهترین سیستم مدیریت محتوا امروزه ووردپرس میباشداما چرا ووردپرس ؟

۱- امنیت بالا :یکی از مزیت های ووردپرس امنیت بالای این سیستم مدیریت محتوا میباشد . توسعه دهنده های ووردپرس در دنیا بسیار زیاد میباشد و روز به روز بر تعداد این توسعه دهنده ها افزوده میشود و این نوع سیستم مدیریت محتوا درحال بروز شدن میباشد و توسعه دهندگان این سیستم مدیریت محتوا مدام در حال برطرف کردن باگ های این سیستم مدیریت محتوا میباشند.

۲- داشتن تم ها و قالب های متعدد :یکی از مهم ترین ویژگی های ووردپرس داشتن قالب های متعدد و تم های جذاب این سیستم مدیریت محتوا میباشد .

شما می توانید با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان تیم طبیبان پلاس و با اعتماد به علم سئو سایت و خدمات سئو کسب و کار خود را حرفه ای رشد دهید.

بی شک لازمه رشد و نمو هر کسب و کاری پس از طی کردن مرحله طراحی سایت، بهینه سازی و استفاده از خدمات سئو می باشد. سئو می تواند سبب افزایش میزان بازدید مخاطبین از سایت شما گردد و به واسطه رساندن شما به جایگاهی مناسب در صفحات گوگل فروش سایت شما را چند برابر افزایش دهد. طبیبان پلاس با بیش از چندین سال سابقه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت تاکنون توانسته بیش از هزاران کلمه را به صفحات اول گوگل برساند و بیش از صدها سایت و برند را به درآمد شگفت انگیز برساند . پس اگر سایت شما در نتایج جستجوی گوگل رتبه خوبی ندارد همین الان از خدمات سئو طبیبان پلاس استفاده کنید.

تنها طراحی سایت برای دیجیتال مارکتینگ پزشکی کافی نیست. برای این که بتوانید سایت را در جهت مثبت و سوددهی هدایت کنید، نیاز به رعایت یک سئو قوانین تحت عنوان سئو دارد. سئوی سایت اصول و مقرراتی است که سایت را بر ای کاربران جذاب می کند. برای این که سایت شما رتبه بالایی را در گوگل دریافت کرده و به بالاترین صفحه گوگل برسد، علاوه بر تمرکز بر روی کلمات کلیدی مناسب و هدفمند باید از متون و تصاویر باکیفیت و جذاب، لینک سازی، طراحی اصولی و … نیز استفاده کنید. البته رسیدن به صفحات اول گوگل نیازمند زمان نیز می باشد و نمی توان در مدت زمان کوتاه به صورت قانونی به رتبه یک دست پیدا کرد.

بر اساس آمارهای بدست آمده بیش از 90 درصد از بیماران پیش از مراجعه به کلینیک مشکل خود را در اینترنت جستجو می کنند و علائم و راهکارهای درمان آن را مورد بررسی قرار می دهند. در این میان 60 درصد از بیماران نیز راه های درمانی توصیه شده در سایت خاص را پیگیری می کنند. به همین دلیل سایتی که بتواند راهکاری اصولی و استاندارد را به بیمار معرفی کند، می تواند اعتبار بیشتری را نزد بیمار بدست بیاورد. بنابراین در صورتی که سایت ها بتوانند محتوایی جذاب و کاربردی تولید کنند، کاربران سایت را به مشتری تبدیل خواهند کرد. برای تولید جذاب ترین و کاربردی ترین محتوا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 بی شک لازمه رشد و نمو  هر کسب و کاری پس از طی کردن مرحله طراحی سایت، بهینه سازی و استفاده از خدمات سئو می باشد. سئو می تواند سبب افزایش میزان بازدید مخاطبین از سایت شما گردد و به واسطه رساندن شما به جایگاهی مناسب در صفحات گوگل فروش سایت شما را چند برابر افزایش دهد. طبیبان پلاس با بیش از چندین سال سابقه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت تاکنون توانسته بیش از هزاران کلمه را به صفحات اول گوگل برساند و بیش از صدها سایت و برند را به درآمد شگفت انگیز برساند . پس اگر سایت شما در نتایج جستجوی گوگل رتبه خوبی ندارد همین الان از خدمات سئو طبیبان پلاس استفاده کنید.

تنها طراحی سایت برای دیجیتال مارکتینگ پزشکی کافی نیست. برای این که بتوانید سایت را در جهت مثبت و سوددهی هدایت کنید، نیاز به رعایت یک سئو قوانین تحت عنوان سئو دارد. سئوی سایت اصول و مقرراتی است که سایت را بر ای کاربران جذاب می کند. برای این که سایت شما رتبه بالایی را در گوگل دریافت کرده و به بالاترین صفحه گوگل برسد، علاوه بر تمرکز بر روی کلمات کلیدی مناسب و هدفمند باید از متون و تصاویر باکیفیت و جذاب، لینک سازی، طراحی اصولی و … نیز استفاده کنید. البته رسیدن به صفحات اول گوگل نیازمند زمان نیز می باشد و نمی توان در مدت زمان کوتاه به صورت قانونی به رتبه یک دست پیدا کرد.

دیجیتال مارکتینگ چه تحولی در پزشکی ایجاد می کند؟

بازاریابی دیجیتال مارکتینگ به دو دسته سایت و شبکه های اجتماعی تقسیم بندی می شود. فعالیت در شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است و کاربران اوقات بسیاری از خود را در این شبکه ها صرف می کنند. به همین دلیل دیجیتال مارکتینگ پزشکی جواب بسیاری می دهد و می تواند بیماران بسیاری را به سمت کلینیک جذب کند. در مقابل سایت ها نیز نقش بسیار مهمی را در دیجیتال مارکتینگ پزشکی ایفا می کند. سایت ها بستری برای پاسخ گویی به سوالات تخصصی کاربران هستند و به صورت غیر مستقیم کلینک را به کاربران معرفی می کنند. بنابراین دیجیتال مارکتینگ پزشکی با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار کاربران قرار می دهد، نقش بسیار موثری در بهبود کارایی کلینیک های پزشکی دارد.


ما در طبیبان پلاس به عنوان یک شرکت مشاوره برند پیشرو، به مشتریان در ایجاد برندها و کسب و کاری قوی کمک می کنیم. طبیبان پلاس با تخصص عمیقی که در شناخت طیف کاملی از خدمات برندسازی و مدیریت برند و اجرا آن دارد میتواند در این راه گام به گام با شما همراه باشد. ما در طبیبان پلاس تکنیک‌های اثبات‌شده را با مطالعات فردی، تخصص عمیق، و ابزارها و چارچوب‌های اختصاصی ترکیب می‌کنیم تا به مشتریان کمک کنیم تا برندی متمایز از رقبا بسازند. شما در سازمان و یا کسب و کار خود به منظوره برنامه ریزی و سپس اجرای ایده های تان به یک مشاور برندینگ خبره نیاز پیدا خواهید کرد تا بتواند علاوه بر پیاده سازی ایده های برندینگ شما بر سطح فروش سازمانتان نیز تاثیری چشمگیر داشته باشد.

کمپین تبلیغاتی نوعی استراتژی است که به طور خاص برای دستیابی به یک هدف مشخص از طریق تبلیغات طراحی شده است، مانند افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش یا بهبود ارتباطات در یک بازار خاص. هدف اصلی از طراحی کمپین تبلیغاتی تنها افزایش فروش نیست، بلکه جذب مشتریان جدید، تبلیغ محصولات موجود و عرضه محصولات جدید یا آگاهی از برند شما است.

کمپین تبلیغاتی شامل طراحی مجموعه ای از تبلیغات و قرار دادن آنها در رسانه های تبلیغاتی مختلف به منظوردستیابی به مخاطب هدف میباشد. بعد از رسانه های اجتمائی ایمیل مارکتینگ،SEM و تبلیغات همسان از موثرترین روش های تبلیغاتی هستند که می‌توانند در کمپین شما با هدف افزایش درصد مشتریان بالقوه بسیار مفید واقع شوند.

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا